Черно море не успя да вкара гол в четвърти пореден мач. „Моряците“ завършиха 0:0 в контролна среща срещу Светкавица, която се игра във Варна. Двата отбора се представиха доста слабо, а за целия мач имаше само два точни удара в очертанията на вратите.

Двубоят беше повторен дебют за треньора на Светкавица Мирослав Миронов.

През първата част домакините бяха по-активният отбор, но трудно създаваха голови ситуации. Още в 5-та минута треньорът на Черно море Георги Иванов направи принудителна смяна. Тодор Колев получи разтежение и бе заменен от Кристиан Идалго. Първата сериозна възможност за Черно море бе в 7-та минута, когато Кристиан Идалго стреля опасно от повече от 20 метра, но топката мина встрани от вратата.

Най-чистото положение за домакините бе в 28-та минута когато топката попадна у Единилсон Бергонси на 3-4 метра от вратата, но той не уцели той стреля много неточно.

През втората част двата отбора бяха равностойни, като си размениха по няколко атаки, без да се стигне до гол. Футболистите и на двата тима се отчетоха с няколко силни, но доста неточни удара.

В 88-та минута Георги Божилов отправи страхотен удар към вратата на гостите от пряк свободен удар, но вратарят на Светкавица Иван Георгиев отрази по ефектен начин. Минута по-късно Бекир Расим нацели напречната греда след изпълнение на пряк свободен удар.

Георги Иванов бе определил група от 18 футболисти, а шестима бяха юноши на тима.